PĀRDOŠANAS UN PROJEKTU VADĪTĀJS

Ja esat ieinteresēti lūdzu sūtiet savu CV uz cv@ariko.lv

Jūsu datu drošība

Atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Parlamenta un Padomes Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (Es) 2016/679 (“VDAR”) gribam uzsvērt, ka:

1.

Jūsu personas dati – CV, pieteikuma vēstuli un cita atbilstoša Jūsu sūtītā informācija - tiek uzglabāta un apstrādāta tikai konkrētiem mērķiem- izmantošanai personāla atlases projektu ietvaros un informēšanai par jaunām atbilstošām darba iespējām.

3.

Jūsu personas dati netiek nodoti trešajām personām, iepriekš to nesaskaņojot ar Jums. ARIKO ReServ nodrošina pilnīgu kandidātu datu konfidencialitāti, izpaužot tos potenciālajam darba devējam tikai ar kandidāta piekrišanu.

2.

ARIKO ReServ saglabā Jūsu datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai īstenotu datu ievākšanai paredzētos mērķus, un cik vajadzīgs vai atļauts saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Pēc šī perioda dati tiek dzēsti. Jums ir iespējams savu informāciju atjaunot jauna atlases projekta sakarā, ja tas atbilst Jūsu interesēm, rakstot savu pieprasījumu uz e-pastu cv@ariko.lv, un mēs sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.