Vadītāju atlase

vadītāju atlase

Kā atrast līderi uzņēmumam?

ARIKO ReServ ir personāla atlases uzņēmums, kas specializējies vadītāju atlasē. Visbiežāk tie ir augstākā un vidējā līmeņa vadītāji un funkciju vadītāji, kā arī galvenie speciālisti visām nozīmīgākajām biznesa funkcijām: pārdošana, mārketings, finanses, IT, personālvadība, ražošanas vadība, iepirkumu vadība un loģistika.

Skaļi vārdi, atlasīti termini visbiežāk nepalīdzēs atrast īsto uzņēmuma atslēgas personu, šeit ir svarīga pieredze, adekvāta situācijas novērtēšana un profesionāla tirgus situācijas pārzināšana. Darīt, ne tikai runāt par darīšanu. Motivēt, nevis dot uzdevumus. Novērtēt un iedvesmot - tās ir īpašības, kuras piemīt efektīvam vadītājam un kurām savā darbā seko arī ARIKO ReServ.

" Leadership is an action not position"

Kandidātu piesaistē izmantojam tā saukto tiešo atlasi (executive search vai direct search), tieši uzrunājot potenciālos kandidātus, jo tikai šī metode vislabāk nodrošina atbilstošas kvalifikācijas kandidātu piesaisti no klientu interesējošām nozarēm. Pēc klientu ieskatiem papildus varam izmantot arī darba sludinājumu publicēšanu, tādējādi piesaistot kandidātus, kas tieši šobrīd meklē jaunu darbu un ir motivēti strādāt konkrētajā uzņēmumā.

process

Vadītāju atlase

01

Izpratne

Mēs sākam ar izpēti, lai pilnībā izprastu uzņēmuma vajadzības un mērķus. Šāda pieeja ļauj mums izveidot skaidru priekšstatu par ideālo vadītāju profilu, kas atbilst uzņēmuma kultūrai un stratēģijai.

02

Mērķtiecīga meklēšana

Mūsu personāla atlases speciālisti izmanto visas mūsdienīgās meklēšanas metodes, lai atrastu talantus ar atbilstošu pieredzi un izcilām vadības prasmēm. Mēs neaprobežojamies tikai ar vietējo tirgu - meklējam talantus gan valsts mērogā, gan starptautiski.

03

Profesionāla atlase

Pēc kandidātu identificēšanas pievēršamies kvalitatīvai atlasei, izvērtējot viņu pieredzi, sasniegumus un vadības stilu. Tikai atbilstoši kandidāti tiek ieteikti uzņēmumam.

04

Intervijas un novērtēšana

Intervējot potenciālos vadītājus, mēs cenšamies saprast viņu domāšanas veidu, lēmumu pieņemšanas procesu un saderību ar uzņēmuma vīziju.

05

Pieredze

Mūsu veiksmes stāsti liecina par to, ka esam spējīgi atrast veiksmīgus vadītājus dažādām nozarēm un uzņēmumiem.

Kāpēc ARIKO ReServ?

Augstākā līmeņa vadītāju atlase

Profesionālisms

Mūsu komandu veido atbildīgi un pieredzējuši profesionāļi, kuri izvērtē uzņēmuma vajadzības un veic vadītāju atlasi ar izpratni.

Atbilstība

Mēs ieguldām daudz laika izpētē un cenšamies iegūt rezultātus, nodrošinot labāko iespējamo rezultātu vadītāju atlases procesā.

Uzticēšanās

Mums uzticas uzņēmumi, kuri ilgstoši ir stabili un vadoši spēlētāji savās nozarēs un kuriem mēs esam palīdzējuši atrast spējīgus vadītājus.