Vadītāju atlase

vadītāju atlase

Kā atrast līderi uzņēmumam?

ARIKO ReServ ir personāla atlases uzņēmums, kas specializējies vadītāju atlasē. Visbiežāk tie ir augstākā un vidējā līmeņa vadītāji un funkciju vadītāji, kā arī galvenie speciālisti visām nozīmīgākajām biznesa funkcijām: pārdošana, mārketings, finanses, IT, personālvadība, ražošanas vadība, iepirkumu vadība un loģistika.

Skaļi vārdi, atlasīti termini visbiežāk nepalīdzēs atrast īsto uzņēmuma atslēgas personu, šeit ir svarīga pieredze, adekvāta situācijas novērtēšana un profesionāla tirgus situācijas pārzināšana. Darīt, ne tikai runāt par darīšanu. Motivēt, nevis dot uzdevumus. Novērtēt un iedvesmot - tās ir īpašības, kuras piemīt efektīvam vadītājam un kurām savā darbā seko arī ARIKO ReServ.

" Līderība ir darbība, nevis pozīcija "

Donald McGannon

Kandidātu piesaistē izmantojam tā saukto tiešo atlasi (executive search vai direct search), tieši uzrunājot potenciālos kandidātus, jo tikai šī metode vislabāk nodrošina atbilstošas kvalifikācijas kandidātu piesaisti no klientu interesējošām nozarēm. Pēc klientu ieskatiem papildus varam izmantot arī darba sludinājumu publicēšanu, tādējādi piesaistot kandidātus, kas tieši šobrīd meklē jaunu darbu un ir motivēti strādāt konkrētajā uzņēmumā.

process

Vadītāju atlase

01

Izpratne

Mēs sākam ar izpēti, lai pilnībā izprastu uzņēmuma vajadzības un mērķus. Šāda pieeja ļauj mums izveidot skaidru priekšstatu par ideālo vadītāju profilu, kas atbilst uzņēmuma kultūrai un stratēģijai.

02

Mērķtiecīga meklēšana

Mūsu personāla atlases speciālisti izmanto visas mūsdienīgās meklēšanas metodes, lai atrastu talantus ar atbilstošu pieredzi un izcilām vadības prasmēm. Mēs neaprobežojamies tikai ar vietējo tirgu - meklējam talantus gan valsts mērogā, gan starptautiski.

03

Profesionāla atlase

Pēc kandidātu identificēšanas pievēršamies kvalitatīvai atlasei, izvērtējot viņu pieredzi, sasniegumus un vadības stilu. Tikai atbilstoši kandidāti tiek ieteikti uzņēmumam.

04

Intervijas un novērtēšana

Intervējot potenciālos vadītājus, mēs cenšamies saprast viņu domāšanas veidu, lēmumu pieņemšanas procesu un saderību ar uzņēmuma vīziju.

05

Pieredze

Mūsu veiksmes stāsti liecina par to, ka esam spējīgi atrast veiksmīgus vadītājus dažādām nozarēm un uzņēmumiem.

Kāpēc ARIKO ReServ?

Augstākā līmeņa vadītāju atlase

Profesionālisms

Mūsu komandu veido atbildīgi un pieredzējuši profesionāļi, kuri izvērtē uzņēmuma vajadzības un veic vadītāju atlasi ar izpratni.

Atbilstība

Mēs ieguldām daudz laika izpētē un cenšamies iegūt rezultātus, nodrošinot labāko iespējamo rezultātu vadītāju atlases procesā.

Uzticēšanās

Mums uzticas uzņēmumi, kuri ilgstoši ir stabili un vadoši spēlētāji savās nozarēs un kuriem mēs esam palīdzējuši atrast spējīgus vadītājus.

Atsauksmes

„ARIKO ReServ jau vairākus gadus atbalsta NIVEA Polska (Beiersdorf) personāla atlases procesos Baltijas tirgū. Esam ļoti apmierināti ar augsto pakalpojumu kvalitāti katrā no līdzšinējiem personāla atlases procesiem. ARIKO ReServ ekspertiem ir laba izpratne par tirgu un viņi ļoti labi pārzina FMCG un PHARMA nozares. Ieteiktie kandidāti lieliski atbilst nepieciešamajiem kompetenču profiliem un uzņēmuma kultūrai. Personāla atlases projekti tiek veikti efektīvi un produktīvi. Sadarbība ar ARIKO ReServ ir profesionāla un veiksmīga. Esam atraduši ļoti vērtīgus darbiniekus gan ekspertu, gan vadošos amatos. Ar pārliecību varu ieteikt ARIKO ReServ kā uzticamu, uzticamu un efektīvu partneri, kas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus.”

Emilia Orzechowska-Dudar
NIVEA Polska Personāla Biznesa Partneris

"Esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar ARIKO ReServ - pareizu mūsu vajadzību izpratni, piemērotu kandidātu atlasi/ieteikšanu, pastāvīgu konstruktīvu personāla atlases procesa apspriešanu un veiksmīgu rezultātu - mums ir lieliski jauni kolēģi :)"

Ingrida Armonaitienė
YIT Lietuva personāla atlases projektu vadītāja

„ARIKO ReServ ļoti labi pārzina farmācijas nozares tirgu Latvijā/ Baltijā, izprot tirgus specifiku un vajadzības, nav vajadzīga liela priekšizpēte, lai veiksmīgi atrisinātu sarežģītus atlases projektus. Sadarbība ar ARIKO ReServ vienmēr ir ļoti profesionāla, konstruktīva un viegla.“

Jānis Dobelis
Accord Healthcare Latvia pārstāvniecības vadītājs

„Ik pa laikam sadarbojamies ar ARIKO ReServ tehnisko un pārdošanas speciālistu, kā arī struktūrvienību vadītāju atlases jomā. Mūsu atlases projekti nav vienkārši, jo kandidātiem nepieciešamo kompetenču spektrs ir plašs. ARIKO ReServ ir laba izpratne par tirgu un atlases procesā ir viegli sadarboties ar projekta vadītāju, jo daudz palīdz plānveidīgā pieeja un profesionālais kandidātu izvērtējums. Patīkami, ka ARIKO ReServ ievēro norunātos termiņus un jūt atbildību ar ieteiktajiem kandidātiem. Sadarbībā ar ARIKO ReServ esam pieņēmuši darbā vairākus vērtīgus darbiniekus.”

Dzintra Rubule
Siemens Osakeyhtio personāla vadītāja Baltijas valstīs