Personāla atlase

personāla atlase

Kā atrast īstos cilvēkus?

ARIKO ReServ 20 gadu darba pieredze personāla atlasē Baltijas tirgū, plašais kontaktu tīkls un labā izpratne par notiekošo dažādās nozarēs ļauj mums uzrunāt īstos cilvēkus. Piesaistot organizācijām augstākā kalibra talantus, mēs strādājam pēc detalizētas, pārbaudītas metodoloģijas. Mēs sekojam tirgus attīstībai - katram projektam veicam jaunu padziļinātu izpēti, nekad neaprobežojamies ar saviem esošajiem kontaktiem un datu bāzēm.

Mūsu mērķis personāla atlasē ir piesaistīt amatam labāko kandidātu, nevis balstīties uz aktīvajiem darba meklētājiem. Mūsu kontakti, sadarbības partneri un modernās tehnoloģijas ļauj mums meklēt un brīvi kontaktēt kandidātus Baltijas mērogā. ARIKO ReServ piesaistītie kandidāti ne tikai veiksmīgi pilda konkrētā amata pienākumus un nodrošina uzņēmuma biznesa rezultātus, bet personāla atlases procesā izvēlētā pozīcija ir veiksmīgs nākamais solis viņu turpmākās karjeras attīstībai ilgtermiņā, kas ir vēl lielāks ieguvums uzņēmumam.

Ko ietver personāla atlase?

ARIKO ReServ nodrošina pilnu personāla atlases procesu, kas minimizē iespējamos riskus un ietver šādus galvenos posmus:

Izpēte

• klienta uzņēmuma iepazīšana, vakantā amata apraksta un prasību formulēšana, padziļinātas diskusijas, lai izveidotu potenciālā darbinieka personības psiholoģisko un kompetenču profilu;

Atlase

• kandidātu piesaiste un sākotnējā atlase;

Intervijas

• detalizētas tiešsaistes vai klātienes intervijas, pārbaudot kandidātu personības, kompetenču un motivācijas atbilstību konkrētajam amatam;

Prezentēšana

• klienta tikšanās ar piemērotākajiem kandidātiem fināla intervijās;

Fināla kanidāts

• rūpīga atbilstošāko fināla kandidātu novērtēšana;

Garantijas

• garantijas pārbaudes laika posmam, konsultācijas.

Personāla atlases process

ARIKO ReServ taupa savu klientu laiku un piedāvā tikai tos kandidātus, kas atbilst uzņēmuma sagaidāmajām kompetencēm.

Atsauksmes

„ARIKO ReServ jau vairākus gadus atbalsta NIVEA Polska (Beiersdorf) personāla atlases procesos Baltijas tirgū. Esam ļoti apmierināti ar augsto pakalpojumu kvalitāti katrā no līdzšinējiem personāla atlases procesiem. ARIKO ReServ ekspertiem ir laba izpratne par tirgu un viņi ļoti labi pārzina FMCG un PHARMA nozares. Ieteiktie kandidāti lieliski atbilst nepieciešamajiem kompetenču profiliem un uzņēmuma kultūrai. Personāla atlases projekti tiek veikti efektīvi un produktīvi. Sadarbība ar ARIKO ReServ ir profesionāla un veiksmīga. Esam atraduši ļoti vērtīgus darbiniekus gan ekspertu, gan vadošos amatos. Ar pārliecību varu ieteikt ARIKO ReServ kā uzticamu, uzticamu un efektīvu partneri, kas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus.”

Emilia Orzechowska-Dudar
NIVEA Polska Personāla Biznesa Partneris

"Esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar ARIKO ReServ - pareizu mūsu vajadzību izpratni, piemērotu kandidātu atlasi/ieteikšanu, pastāvīgu konstruktīvu personāla atlases procesa apspriešanu un veiksmīgu rezultātu - mums ir lieliski jauni kolēģi :)"

Ingrida Armonaitienė
YIT Lietuva personāla atlases projektu vadītāja

„ARIKO ReServ ļoti labi pārzina farmācijas nozares tirgu Latvijā/ Baltijā, izprot tirgus specifiku un vajadzības, nav vajadzīga liela priekšizpēte, lai veiksmīgi atrisinātu sarežģītus atlases projektus. Sadarbība ar ARIKO ReServ vienmēr ir ļoti profesionāla, konstruktīva un viegla.“

Jānis Dobelis
Accord Healthcare Latvia pārstāvniecības vadītājs

„Ik pa laikam sadarbojamies ar ARIKO ReServ tehnisko un pārdošanas speciālistu, kā arī struktūrvienību vadītāju atlases jomā. Mūsu atlases projekti nav vienkārši, jo kandidātiem nepieciešamo kompetenču spektrs ir plašs. ARIKO ReServ ir laba izpratne par tirgu un atlases procesā ir viegli sadarboties ar projekta vadītāju, jo daudz palīdz plānveidīgā pieeja un profesionālais kandidātu izvērtējums. Patīkami, ka ARIKO ReServ ievēro norunātos termiņus un jūt atbildību ar ieteiktajiem kandidātiem. Sadarbībā ar ARIKO ReServ esam pieņēmuši darbā vairākus vērtīgus darbiniekus.”

Dzintra Rubule
Siemens Osakeyhtio personāla vadītāja Baltijas valstīs