Karjera

Karjera

Ar ko sākt?

ARIKO ReServ veic augstākā un vidējā līmeņa vadītāju, funkciju vadītāju un galveno speciālistu atlasi mūsu klienta - uzņēmuma jeb darba devēja interesēs, tādējādi mēs palīdzam atbilstošu kvalifikāciju un pieredzi ieguvušiem kandidātiem rast iespēju turpināt savu profesionālo attīstību, būt apmierinātiem ar savu darbu un saņemt atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu.

Mums ir svarīgi, lai mūsu iekārtotajiem kandidātiem jaunais darbs sagādātu patiesu gandarījumu. Tādēļ mēs rūpīgi izzinām savu kandidātu intereses un karjeras plānus. Arī kandidāti ir mūsu klienti. Lielākā daļa no mūsu organizētajiem konkursiem netiek publiski izziņoti. Tāpēc, ja esat uzkrājis vērā ņemamu darba pieredzi , kļuvis par lielisku vadītāju/ speciālistu savā jomā un jūtat, ka ir pienācis laiks pārmaiņām - sūtiet savu CV uz ARIKO ReServ. Var izrādīties, ka mūsu klients Jums piedāvās tieši tādu darbu, pēc kāda Jūs tiecaties. Kā arī sekojiet mūsu publicētajām vakancēm.

Sūtiet savu CV uz cv@ariko.lv

Mēs rūpīgi izskatām visus iesniegtos CV. Mūsu konsultanti ar Jums sazināsies, ja būs nepieciešama papildus informācija un mums būs Jums atbilstoša vakance.

Jūsu datu drošība

Atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Parlamenta un Padomes Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (Es) 2016/679 (“VDAR”) gribam uzsvērt, ka:

1.

Jūsu personas dati – CV, pieteikuma vēstuli un cita atbilstoša Jūsu sūtītā informācija - tiek uzglabāta un apstrādāta tikai konkrētiem mērķiem- izmantošanai personāla atlases projektu ietvaros un informēšanai par jaunām atbilstošām darba iespējām.

3.

Jūsu personas dati netiek nodoti trešajām personām, iepriekš to nesaskaņojot ar Jums. ARIKO ReServ nodrošina pilnīgu kandidātu datu konfidencialitāti, izpaužot tos potenciālajam darba devējam tikai ar kandidāta piekrišanu.

2.

ARIKO ReServ saglabā Jūsu datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai īstenotu datu ievākšanai paredzētos mērķus, un cik vajadzīgs vai atļauts saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Pēc šī perioda dati tiek dzēsti. Jums ir iespējams savu informāciju atjaunot jauna atlases projekta sakarā, ja tas atbilst Jūsu interesēm, rakstot savu pieprasījumu uz e-pastu cv@ariko.lv, un mēs sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.