Headhunting

Ko nozīmē headunting?

Tiešā atlase, kas tiek izmantota top pozīciju personālas atlases procesā, tiek dēvēta arī par headhunting. Tiešā potenciālo kandidātu uzrunāšana un motivēšana tiek piemērota kompāniju vadītāju vai atslēgas speciālistu personāla atlases procesā. Headhunting ļauj piesaistīt kandidātus ar atbilstošu iepriekšēju pieredzi vai specifiskām zināšanām. Visa procesa gaitā iespējams saglabāt konfidencialitāti, nodrošinot komfortablu pārrunu procesu kandidātiem. Spožākie talanti visbiežāk nav aktīvi darba meklētāji, tāpēc ARIKO ReServ personāla atlases speciālistu zināšanas par indivīdu un organizāciju psiholoģiju, tirgus situāciju un dinamiku, ļauj palīdzēt uzņēmumiem piesaistīt un noturēt talantīgus un motivētus vadošos darbiniekus.

process

Kompetences headhunting procesā

Lai atrastu spējīgu nozares profesionāli, ir jāpārzina tirgus, jāspēj novērtēt katra indivīda karjeras attīstību un tālāko izaugsmi. Galvenās kompetences headhunting procesā:

Pieredze

Pieredze un zināšanas par konkrēto nozari un pozīcijas specifiku

Novērtēšana

Psiholoģiskā kandidāta novērtēšana atbilstoši pozīcijas ekspektācijām

Intuīcija

Spēja pamanīt spējīgos kandidātus, kas atrodas savas karjeras izaugsmes fāzē

Atbildība

Godīga attieksme pret kandidātu. Vai piedāvātā pozīcija būs loģiska karjeras izaugsme?

ARIKO ReServ personāla atlases speciālisti padziļinātās intervijās, novērtēs un izstrādās stratēģiju pozīcijai atbilstoša kandidāta piesaistei.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par tiešo atlasi, rakstiet

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Atsauksmes

„ARIKO ReServ jau vairākus gadus atbalsta NIVEA Polska (Beiersdorf) personāla atlases procesos Baltijas tirgū. Esam ļoti apmierināti ar augsto pakalpojumu kvalitāti katrā no līdzšinējiem personāla atlases procesiem. ARIKO ReServ ekspertiem ir laba izpratne par tirgu un viņi ļoti labi pārzina FMCG un PHARMA nozares. Ieteiktie kandidāti lieliski atbilst nepieciešamajiem kompetenču profiliem un uzņēmuma kultūrai. Personāla atlases projekti tiek veikti efektīvi un produktīvi. Sadarbība ar ARIKO ReServ ir profesionāla un veiksmīga. Esam atraduši ļoti vērtīgus darbiniekus gan ekspertu, gan vadošos amatos. Ar pārliecību varu ieteikt ARIKO ReServ kā uzticamu, uzticamu un efektīvu partneri, kas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus.”

Emilia Orzechowska-Dudar
NIVEA Polska Personāla Biznesa Partneris

"Esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar ARIKO ReServ - pareizu mūsu vajadzību izpratni, piemērotu kandidātu atlasi/ieteikšanu, pastāvīgu konstruktīvu personāla atlases procesa apspriešanu un veiksmīgu rezultātu - mums ir lieliski jauni kolēģi :)"

Ingrida Armonaitienė
YIT Lietuva personāla atlases projektu vadītāja

„ARIKO ReServ ļoti labi pārzina farmācijas nozares tirgu Latvijā/ Baltijā, izprot tirgus specifiku un vajadzības, nav vajadzīga liela priekšizpēte, lai veiksmīgi atrisinātu sarežģītus atlases projektus. Sadarbība ar ARIKO ReServ vienmēr ir ļoti profesionāla, konstruktīva un viegla.“

Jānis Dobelis
Accord Healthcare Latvia pārstāvniecības vadītājs

„Ik pa laikam sadarbojamies ar ARIKO ReServ tehnisko un pārdošanas speciālistu, kā arī struktūrvienību vadītāju atlases jomā. Mūsu atlases projekti nav vienkārši, jo kandidātiem nepieciešamo kompetenču spektrs ir plašs. ARIKO ReServ ir laba izpratne par tirgu un atlases procesā ir viegli sadarboties ar projekta vadītāju, jo daudz palīdz plānveidīgā pieeja un profesionālais kandidātu izvērtējums. Patīkami, ka ARIKO ReServ ievēro norunātos termiņus un jūt atbildību ar ieteiktajiem kandidātiem. Sadarbībā ar ARIKO ReServ esam pieņēmuši darbā vairākus vērtīgus darbiniekus.”

Dzintra Rubule
Siemens Osakeyhtio personāla vadītāja Baltijas valstīs