ARIKO ReServ

Augstākā, vidējā līmeņa vadītāju atlase un novērtēšana.

Mūsu konsultantu ilggadējā biznesa pieredze un darba tirgus pārzināšana ļauj ieteikt mūsu kandidātiem labākos risinājumus talantīgu kandidātu piesaistē un noturēšanā. 

Par mums

ARIKO ReServ ir personāla atlases firma, kas specializējas augstākā, vidējā līmeņa un funkciju vadītāju, kā arī vadošo speciālistu atlasē un novērtēšanā.

Latvijā ARIKO ReServ darbojas no 2001. gada un šobrīd ieņem vienu no vadošajām pozīcijām personāla atlasē.

ARIKO ReServ veiksmīgi īsteno personāla atlases projektus Baltijas mērogā, cieši sadarbojoties ar partnerkompānijām: ARIKO ReServ Igaunijā, J. Friisberg & Partners un PRIMUM ESSE Lietuvā.

ARIKO ReServ ir pierādījuši sevi kā profesionālus, uzticamus un ētiskus partnerus. Mūsu klienti cīnās, lai piesaistītu spožākos talantus saviem uzņēmumiem, taču šādi darbinieki visbiežāk nav aktīvi darba meklētāji. Mūsu izpratne un zināšanas par organizāciju un indivīdu psiholoģiju, tirgus situāciju un dinamiku ļauj mums palīdzēt uzņēmumiem piesaistīt un noturēt talantīgus un motivētus vadošos darbiniekus. Savukārt kandidātiem sniedzam iespējas turpināt veiksmīgi attīstīt savu profesionālo karjeru.

 

Viesturs Vīksna
Partneris/Vecākais konsultants

 

viesturs2

Mūsu principi

Strādājot ar klienta uzņēmumu

 • Mēs konfidenciāli izturamies pret informāciju, kas saņemta no klienta uzņēmuma.
 • Mums ir elastīga un atvērta pieeja - mēs rūpīgi izzinām un saprotam katra klienta specifisko situāciju un vajadzības, atrodam klientam visatbilstošāko risinājumu.
 • Mēs garantējam rezultātu - turpinām darbu pie projekta, līdz ir panākts abpusēji pieņemams risinājums.
 • Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar klienta kompāniju, regulāri informējot par projekta gaitu.
 • Mēs neaicinām klienta uzņēmuma darbiniekus iesaistīties citos mūsu atlases projektos.

Strādājot ar kandidātu

 • Mēs respektējam katra kandidāta personību, intereses, mērķus un individuālo izvēli.
 • Mēs izmantojam objektīvus vērtēšanas kritērijus attiecībā pret visiem kandidātiem.
 • Mēs ievērojam personas datu konfidencialitāti - rūpīgi saglabājam un sniedzam informāciju par kandidātu darba devējam tikai ar kandidāta atļauju.
 • Mēs informējam atlases konkursu dalībniekus par konkursa norisi un rezultātiem.

 

Pakalpojumi

icon

Personāla atlase
Cik daudz resursu uzņēmums patērē, lai atrastu īsto darbinieku?

iconNovertesana

Novērtēšana un attīstība
Labs atbalsts lēmuma pieņemšanā, pieņemot darbā vai novērtējot esošo darbinieku potenciālu.

iconexit

Aprūpētais darba uzteikums
Mūsdienīgu uzņēmumu raksturo rūpes par darbiniekiem arī pēc darba attiecību beigām.

 

Klienti

Mūsu klienti ir dažādu nozaru vadošie starptautiskie un vietējie uzņēmumi. Esam uzkrājuši nozīmīgu pieredzi dažādās industrijās, piemēram, plaša patēriņa preču tirdzniecība (FMCG), farmācija, ražošana, finanšu sektors, IT & T, mediji u.c.

Atsauksmes


Orkla_logo2

„Ar ARIKO ReServ ir izveidojusies ilgadīga, veiksmīga pieredze personāla atlasē. Ir izdevies realizēt atlases/headhunting projektus biznesa funkcijās , kurās parasti ir ļoti grūti atrast vadošos speciālistus un vadītājus.

Ariko ReServ ir sevi aapliecinājuši kā ļoti profesionālus partnerus, atrodot individuālu, ļoti vērīgu pieeju klientam un meklētajai vakancei.”

Tatjana Kuzmina, Personāla direktore, Orkla Confectionery & Snacks Latvia

Novartis_logo2

„ARIKO ReServ ļoti labi pārzina farmācijas nozares tirgu Latvijā/ Baltijā, izprot tirgus specifiku un vajadzības, nav vajadzīga liela priekšizpēte, lai veiksmīgi atrisinātu sarežģītus atlases projektus.

Sadarbība ar ARIKO ReServ vienmēr ir ļoti profesionāla, konstruktīva un viegla.“

Jānis Dobelis, Novartis Pharma Services Inc. Latvijas pārstāvniecības vadītājs (līdz 2016.gadam)

Siemens_logo2

„Ik pa laikam sadarbojamies ar ARIKO ReServ tehnisko un pārdošanas speciālistu, kā arī struktūrvienību vadītāju atlases jomā. Mūsu atlases projekti nav vienkārši, jo kandidātiem nepieciešamo kompetenču spektrs ir plašs.

ARIKO ReServ ir laba izpratne par tirgu un atlases procesā ir viegli sadarboties ar projekta vadītāju, jo daudz palīdz plānveidīgā pieeja un profesionālais kandidātu izvērtējums.

Patīkami, ka ARIKO ReServ  ievēro norunātos termiņus un jūt atbildību ar ieteiktajiem kandidātiem. Sadarbībā ar ARIKO ReServ esam pieņēmuši darbā vairākus vērtīgus darbiniekus.”

Dzintra Rubule, Personāla vadītāja Baltijas valstīs, Siemens Osakeyhtio


My work is a game. A very serious game.

M.C.Escher

Karjera

ARIKO ReServ veic augstākā un vidējā līmeņa vadītāju, funkciju vadītāju un galveno speciālistu atlasi mūsu klienta - uzņēmuma jeb darba devēja interesēs, tādējādi mēs palīdzam atbilstošu kvalifikāciju un pieredzi ieguvušiem kandidātiem rast iespēju turpināt savu profesionālo attīstību, būt apmierinātiem ar savu darbu un saņemt atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu.

Mums ir svarīgi, lai mūsu iekārtotajiem kandidātiem jaunais darbs sagādātu patiesu gandarījumu. Tādēļ mēs rūpīgi izzinām savu kandidātu intereses un nākotnes plānus. Arī kandidāti ir mūsu klienti.

Lielākā daļa no mūsu organizētajiem konkursiem netiek publiski izziņoti. Tāpēc, ja esat uzkrājis vērā ņemamu darba pieredzi , kļuvis par lielisku vadītāju/ speciālistu savā jomā un jūtat, ka ir pienācis laiks pārmaiņām - sūtiet savu CV uz ARIKO ReServ. Var izrādīties, ka mūsu klients Jums piedāvās tieši tādu darbu, pēc kāda Jūs tiecaties.

Mēs rūpīgi izskatām visus iesniegtos CV. Mūsu konsultanti ar Jums sazināsies, ja būs nepieciešama papildus informācija un mums būs Jums atbilstoša vakance.

Iesniedziet Jūsu sagatavotu CV latviešu/ angļu valodā, kā arī varat izmantot mūsu piedāvāto CV paraugu:

Atbilstoši spēkā esošajai Eiropas Parlamenta un Padomes Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (Es) 2016/679 (“VDAR”) gribam uzsvērt, ka:

 • Jūsu personas dati – CV, pieteikuma vēstuli un cita atbilstoša Jūsu sūtītā informācija - tiek uzglabāta un apstrādāta tikai konkrētiem mērķiem- izmantošanai personāla atlases projektu ietvaros un informēšanai par jaunām atbilstošām darba iespējām.
 • ARIKO ReServ saglabā Jūsu datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai īstenotu datu ievākšanai paredzētos mērķus, un cik vajadzīgs vai atļauts saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Pēc šī perioda dati tiek dzēsti. Jums ir iespējams savu informāciju atjaunot jauna atlases projekta sakarā, ja tas atbilst Jūsu interesēm, rakstot savu pieprasījumu uz e-pastu cv@ariko.lv, un mēs sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.
 • Jūsu personas dati netiek nodoti trešajām personām, iepriekš to nesaskaņojot ar Jums. ARIKO ReServ nodrošina pilnīgu kandidātu datu konfidencialitāti, izpaužot tos potenciālajam darba devējam tikai ar kandidāta piekrišanu.
 

Kontakti

viesturs_sml-2

 Viesturs Vīksna
Vadītājs/Vecākais konsultants
viesturs@ariko.lv
Tel. (+371) 26535699
linkedin-20_20 Linkedin

Ilona_sml

Ilona Namnieks
Vecākā konsultante
ilona@ariko.lv
Tel. (+371) 29114055
linkedin-20_20 Linkedin


Adrese

SIA "ARIKO ReServ"

Antonijas iela 9, 4.stāvs
(ieeja no Elizabetes ielas)
Rīga, LV-1010
Tel.: (+371) 6 736 51 51
E-pasts: ariko@ariko.lv

 

Atstāj ziņu

Vārds, Uzvārds*

E-pasts

Temats

Jūsu ziņa